12,50 € brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech dla par od zaraz w sklepie z Kolonii

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 października 2020 18:37

Przy wykładaniu towaru potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w sklepie z Kolonii dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla pomocnika w sklepie przy dbaniu o odpowiednie wyposażenie sklepu;
  • pracownikowi zostaną przydzielone alejki, w których będzie dbał o ich odpowiednie zatowarowanie;
  • do zadań będzie należało: wycieranie półek, przeprowadzanie kontroli jakości produktów, aktualizowanie cen, wystawianie produktów przecenionych, a także wystawianie ekspozycji zgodnie z wytycznymi itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • odzież służbową z logiem sklepu;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • umowę na pół roku wraz z ubezpieczeniem, świadczeniami oraz urlopem;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki i bonusy;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/10/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-kolonii/

ID ogłoszenia: 3385f8725e1b4c6f