1800 - 2400 Eur brutto mc

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz na produkcji napojów Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:02

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji napojów. Ogłoszenie z Hamburga bez znajomości języka i zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie. Pracodawca daje niemiecką umowę o pracę na pełen etat.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1800 – 2400 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązki pracownika polegają na wykonywaniu prac pomocniczych, takich jak: mycie oraz konserwowanie maszyn, dostarczanie odpowiednich produktów potrzebnych na produkcji, pakowanie towarów itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęci do rozwoju i kształcenia się;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków;
  • szkolenie pracownicze;
  • dużym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • ubranie robocze;
  • ubezpieczenie;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 250 Eur od osoby lub 400 Eur od pary;
  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat z możliwością zatrudnienia na stałe.

Aplikacja:

CV, LM i zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2019.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit

Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-napojow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9775c4dcab2aaf18