2000 Eur brutto miesięcznie

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie z napojami od zaraz 2019 Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2019 19:28

Pracodawca z Kolonii poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na magazynie z napojami. Zatrudnienie 2019 dla magazynierów bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień i pakowanie towarów, a polega to na układaniu zgrzewek na paletach oraz zabezpieczaniu ich folią;
  • przyjmowanie dostaw, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, obsługiwanie wózka paletowego, skanera itp.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • odpowiedzialność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • samodyscyplina, wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas;
  • zakwaterowanie płatne w wynajętych mieszkaniach;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • bardzo dobre zaplecze socjalne i kartę zniżkową, która umożliwia tańsze wejścia na siłownię, basen, kupowanie obiadów w niższych cenach itp.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu: Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia/09/2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-koln/

ID ogłoszenia: 9445d6564e60ff4d