12 Eur/h

Bez znajomości języka praca Niemcy 2019 przy pakowaniu słodyczy od zaraz Lipsk

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 maja 2019 20:32

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech aktualnej od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2019 w Lipsku bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę oraz atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy zbieraniu oraz pakowaniu zestawów słodyczy na prezenty – obecnie są to zestawy prezentowe z okazji dnia matki i dziecka;
  • zadaniem pracownika będzie ważenie słodyczy, wkładanie ich do folii wraz z gadżetem (maskotką, kubkiem itp.), a także zamykanie i ozdabianie;
  • wygląd każdej paczki jest dokładnie opisany w projekcie i nie trzeba samemu nic wymyślać.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna, szybkość;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • miele widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dużym atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjna stawka wynagrodzenia;
  • bezpłatne przejazdy do pracy;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/05/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-lipsk-2019/

ID ogłoszenia: 3335cd980fc223a2