do ustalenia

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu domów Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2017 03:24

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Stavangerze przy sprzątaniu biur, domów oraz mieszkań prywatnych. Od zaraz praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu biur oraz domów i mieszkań prywatnych na zlecenie klientów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wycieraniem kurzy, odkurzaniem, robieniem prania, zmywanie, itp.

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • preferowane osoby posiadające doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków

Oferujemy:

  • zapewnione darmowe zakwaterowanie na miejscu
  • bezpłatne dojazdy do pracy i z powrotem
  • szkolenia
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

office@dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-biur-stavanger/

ID ogłoszenia: 35359b997da71023

ilość wszystkich wyświetleń: 1317, dzisiaj: 1