7 euro netto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz przy sprzątaniu w hotelu Amsterdam

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 02:47

Możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy sprzątaniu hoteli i lotniska. Zatrudnienie w Amsterdamie dla osób sprawnych fizycznie oraz ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Amsterdam, Holandia
Pensja: 7 euro netto na godzinę
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu powierzonych obiektów
  • zlecenia dotyczą sprzątania lotnisk i hoteli, możliwe inne prace zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • motywacja do podjęcia tej pracy
  • wydajność, rzetelność, sumienność, dokładność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • elastyczność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • nadgodziny które są płatne dodatkowo
  • gwarantowane dużo godzin pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • przejazd na miejsce oraz zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju
  • dobre warunki mieszkalne
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i pomoc koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, proszone są o przesłanie aktualnego CV poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-przy-sprzataniu-hoteli-bez-jezyka-amsterdam/

ID ogłoszenia: 394593f1feda388b