9,35 Eur na godz.

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek od zaraz 2020 Kronach

  • Miasto lub region: Kronach
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 20:21

Pracodawca z Kronach szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech 2020. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kronach.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się zbieraniem truskawek.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla kobiet – status studenta/ucznia bądź gospodyni domowej;
  • osoby w wieku od 18 do 55 lat;
  • możliwość wykonywania pracy od wczesnych godzin porannych;
  • możliwość wykonywania pracy przy różnych warunkach atmosferycznych;
  • chęć wykonywania pracy przez 6 – 7 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę do połowy sierpnia 2020;
  • zakwaterowanie w cenie 6,50 Eur na dzień;
  • pracę przez 8 – 10 godzin dziennie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 717 357 375

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-w-kronach-2020/

ID ogłoszenia: 1305f0732d6b82f1