80 SEK/godzinę NETTO

Blacharz samochodowy bez języka – oferta pracy w Szwecji, Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 24 stycznia 2018 06:10

Warsztat samochodowy ze Sztokholmu poszukuje pilnie blacharzy do pracy w Szwecji. Zatrudnienie przy naprawie pojazdów możliwe również bez znajomości języka.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Obowiązki:

– naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych

– wymiana elementów

– szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blach

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

– prawo jazdy kat. B

– precyzja i dokładność

– samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat; czas pracy: minimum 180 godzin miesięcznie

– wynagrodzenie: 80 SEK/godzinę netto

– długoterminową współpracę

– bezpłatne zakwaterowanie

– stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując:
„Blacharz samochodowy – Szwecja, Sztokholm”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 9875a678186b6833

ilość wszystkich wyświetleń: 711, dzisiaj: 1