4460 PLN netto/mc

Czechy praca bez znajomości języka na magazynie od zaraz Kutná Hora

  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 15 września 2022 23:32

Zatrudnienie w Kutná Hora dla dyspozycyjnych magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na magazynie. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kutná Hora.

Wynagrodzenie: 4460 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • przyjmowanie dostaw towaru i rozmieszczanie go na magazynie;
  • praca w systemie dwu- albo trzyzmianowym.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bonus obecnościowy w wysokości 10 000 CZK;
  • możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Czechach proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-czechach-na-magazynie-od-zaraz-kutna-hora-2022/

ID ogłoszenia: 39663239766c1a88