do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii glazurnik-kafelkarz przy remontach i wykończeniach Oxford

  • Miasto lub region: Oxford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 września 2015 22:29

Firma budowlana z Oxfordu zatrudni pracowników na stanowisko glazurnik-kafelkarz. Oferta pracy w Anglii na budowie dla Polaków przy remontach i wykończeniach.

Zadania:
– przygotowywanie powierzchni do położenia glazury oraz kafelków
– dbanie o czystość w miejscu pracy
– ochrona urządzeń i innych powierzchni przed zabrudzeniem i zniszczeniem

Wymagania:
– doświadczenie w pracy przy remontach i wykończeniach mieszkań (co najmniej 3 lata – udokumentowane)
– znajomość materiałów wykończeniowych
– znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– pracowitość, staranność i sumienność
– zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę
– ubezpieczenie
– zakwaterowanie bezpłatne wraz z wyżywieniem
– dużą ilość zleceń
– narzędzia pracy
– odzież ochronną

Jak aplikować?

Osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej.

Kontakt: OGŁOSZENIE WYGASŁO!

ID ogłoszenia: 45355c3d600ea55e

ilość wszystkich wyświetleń: 2478, dzisiaj: 1