7,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii na magazynie odzieżowym dla kobiet od zaraz Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 5 maja 2016 14:41

Magazyn sklepu z odzieżą ciążową w Londynie poszukuje kobiety na stanowisko magazyniera. Oferta pracy w Anglii dla Polaków do podjęcia od zaraz przy kompletowaniu zamówień i ich wysyłaniu, na dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: magazynierka.

Lokalizacja: Londyn, UK.

Stawka godzinowa: 7,50 funtów za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • prasowanie i układanie odzieży;
  • pilnowanie porządku na hali magazynowej;
  • kompletowanie zamówień;
  • pakowanie ubrań i przygotowanie do wysyłki;
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • motywacja i chęć do pracy;
  • dokładność i sumienność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • oko do szczegółów;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowę o pracę zgodną z brytyjskim prawem;
  • regularne godziny pracy;
  • stabilizację zatrudnienia;
  • stanowisko z różnorodnymi i ciekawymi obowiązkami;
  • przyjazne środowisko pracy.

Aplikacje:
Drogie Panie, prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numer:

0 7595 679 315 w godzinach od 8.00 do 20.00.

Po krótkiej rozmowie umówimy się na spotkanie.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/londyn-praca-w-anglii-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-dla-kobiety-pakowanie/

ID ogłoszenia: 84572b3cdaca67b