22000 DKK miesięcznie brutto

Dam pracę w Danii od zaraz przy pakowaniu owoców bez języka Næstved

  • Miasto lub region: Næstved
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 21:03

Ogłoszenie pracy w Danii bez znajomości języka oraz doświadczenia przy pakowaniu owoców. Zatrudnienie od zaraz w Næstved z zapewnionym zakwaterowaniem oraz dobrymi zarobkami.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Lokalizacja: Næstved, Dania.

Wynagrodzenie: 22000 DKK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Długość umowy: do końca roku.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • pakowanie oraz sortowanie owoców egzotycznych przy taśmie poruszającej się w szybkim tempie;
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej – stanowisko wymaga sprawności fizycznej i braku problemów w kręgosłupem.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, bystrość;
  • zręczność, sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • możliwość pozostania w Danii do końca roku;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • umiejętność szybkiej adaptacji na nowym stanowisku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne w dobrych warunkach;
  • pracę do końca roku z możliwością przedłużenia;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • umowę o pracę na duńskich zasadach.

Aplikacje:
Wszystkie osoby zainteresowane pracą zapraszamy do składania aplikacji mailowo:

  • scandiworkers@email.com w tytule wiadomości wpisując: 022/08/Dania

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-przy-pakowaniu-owocow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-naestved/

ID ogłoszenia: 55157bb372c623ac

13 komentarzy na “Dam pracę w Danii od zaraz przy pakowaniu owoców bez języka Næstved”

  1. Witam, jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt mailowy

  2. Witam jestem zaineteresowana pracą od zaraz, przebywam aktualnie w Danii. proszę o kontakt. pod nr: +4571874553 lub +48789309319

  3. JESTEM zainteresowany wyjazdem prosiłbym o kontakt telefoniczny 721 543 588 dziękuję krzysztof

  4. Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani państwa oferta prosimy o kontakt pod nr tel:571-482-762,pozdrawiam Krystyna.

  5. mam na imię krzysztof i jestem zainteresowany ofertą pracy mój numer 721 543 588

  6. Witam jestem energiczną i komunikatywną Polką.Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy w Danii od zaraz.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.Proszę o kontakt telefoniczny +48 737 720 914 lub +48 667 725 010.Pozdrawiam.Iwona

  7. Witam jestem energiczną i komunikatywną Polką.Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy w Danii od zaraz.Mam doświadczenie w branży.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.Proszę o kontakt telefoniczny +48 737 720 914 lub +48 667 725 010.Pozdrawiam.Iwona.

  8. robert makuch na 31 sierpnia 2016 @ 09:41

    Witam jestem energiczną i komunikatywną osobą.Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy w Danii od zaraz .Mam doświadczenie w branży .Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia .Proszę o kontakt telefoniczny +48 737 720 914 lub +48 667 725 010.Pozdrawiam Iwona.

  9. robert makuch na 31 sierpnia 2016 @ 09:57

    Witam jestem młodą energiczną osobą i jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą i proszę o kontakt telefoniczny +48 737 720 914 lub
    +48 667 725 010 z poważaniem Iwona.

  10. Witam,
    jestem zainteresowana pracą. Mogę ją podjąć od zaraz. Obecnie mieszkam w Naestved. Proszę o kontakt 50224322.
    Pozdrawiam Maja

  11. jestem zainteresowany moge odrazu po nowym roku jechac mial bym jeszcze kogos do pracy moj numer 667390422