do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka pakowanie keczupów od zaraz Wijchen

  • Miasto lub region: Wijchen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 22 listopada 2016 02:50

Możliwość zatrudnienia w fabryce z Wijchen dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów. Oferta pracy w Holandii aktualna od zaraz na 3 do 6 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz
Lokalizacja: Wijchen, Holandia
Start: od zaraz
Zarobki: do uzgodnienia
Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie keczupów

Oczekiwania:

  • referencje od poprzednich pracodawców mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • duże zaangażowanie i wysoka motywacja
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnieniu spraw urzędowych
  • legalną pracę na czas określony – od 3 do 6 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc koordynatora
  • przejazdy wewnętrzne
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii

Aplikacja:
Prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem aktualnego CV należy przesłać na adres:

  • abroz@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-pakowanie-ketchupow-bez-jezyka-wijchen/

ID ogłoszenia: 47658339dec9d2a2