2250 € brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie napojów Essen

  • Miasto lub region: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 19:26

Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka dla magazynierów. Aktualna od zaraz praca w Niemczech na magazynie hurtowni napojów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy, przeliczał oraz sprawdzał ich zgodność z fakturą;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, a także przygotowywanie go do wysłania;
  • do obowiązków będzie należało również obsługiwanie sprzętów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • możliwość przenoszenia skrzynek i zgrzewek, które ważą około 25 kg;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę;
  • dokładne szkolenie pracownicze, które zostanie przeprowadzone w języku polskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę na konto pracownika;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV, zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praca na magazynie z napojami, Essen/11/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-napojow-od-zaraz-w-essen/

ID ogłoszenia: 3955fa96dd268750