2500 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka magazyn słodyczy od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 października 2022 20:58

Hurtownia z Berlina szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par na magazynie słodyczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2500 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie i wysyłanie;
  • pracownik będzie przyjmował i rozładowywał dostawy, a także rozliczał zwroty i współpracował z innymi działami.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • samodyscyplina;
  • energiczność;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary albo 200 € na mc od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • świadczenia socjalne;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie i bonusy;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie na trzy zmiany.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy-berlin/

ID ogłoszenia: 379635178a66953e