od 9,00 Euro brutto

Dam pracę w Niemczech na magazynie, Hannover – system Pick by Voice

  • Miasto lub region: OKOLICE HANNOVER
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 00:24

Biuro pośrednictwa zatrudnienia za granicą poszukuje komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie w miejscowości Hanower. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowym.

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland GmbH należy do wiodących pośredników pracy

Dla naszego renomowanego Klienta w okolicach Hannoveru, poszukujemy:

Pracowników magazynu z doświadczeniem w systemie Pick by Voice

OPIS STANOWISKA:

– komisjonowanie towaru systemem Pick by Voice – słuchawki
– magazyn z kosmetykami
– praca jednozmianowa od 09.00 do 18.00

ZADANIA:

– komisjonowanie artykołów systemem Pick by Voice
– pakowanie towaru
– dbanie o porządek i czystość na miejscu pracy

Stawka godzinowa:

9,00€ brutto na godzine

WYMAGANIA:

– doświadczenie w pracy na magazynie systemem Pick by Voice
– j. niemiecki slaby komunikatywny *poziom A2
– odpowiedzialność, zdolność do przystosowania się do warunków pracy
– dobra kondycja fizyczna
– własny samochód – mike widziane

OFERUJEMY:

– umowę o prace na mocy prawa niemieckiego
– wszystkie świadczenia socjalne od pierwszego dnia pracy
– praca na pełny etat – 40 godz./tydzień
– dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przeslanie aplikacji – CV w j. niemieckim lub j. polskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych. (Mile widziane są referencje potwierdzające doświadczenie zawodowe) drogą mailowa pod adres: d.smetek@olympiagroup.de lub telefonicznie: 0049 711 54 99 88 15 z dopiskiem kosmetyki.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 48657907e2c6f245

ilość wszystkich wyświetleń: 1203, dzisiaj: 1