1850/mc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka od zaraz Drezno pakowanie perfum

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 września 2018 21:14

Ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz dla Polaków. Oferujemy wysokie wynagrodzenie i ubezpieczenie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Niemcy, Drezno.

Pensja: 1850 EUR/mc brutto.

Start: od zaraz.

Wakaty: 4.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie flakonów w nowe opakowania – kartoniki;
  • składanie pudełek;
  • foliowanie perfum;
  • naklejanie etykiet.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dokładność;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na 3 miesiące;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro, niedaleko fabryki;
  • przeszkolenie wstępne i wdrożenie w obowiązki;
  • pomoc polskiego koordynatora we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: “Pakowanie perfum, Drezno 2018”.

Aplikacja musi zawierać aktualne dane kontaktowe oraz klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-drezno/

ID ogłoszenia: 4505babd1b154da2