160-180 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Bærum

  • Miasto lub region: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2017 02:15

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Bærum dla 4 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii na produkcji i przy pakowaniu kosmetyków drogeryjnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Bærum, Norwegia

Start: 4

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej produkty drogeryjne – kosmetyki do makijażu i pielęgnacji
  • do zadań pracownika będzie należało kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn oraz pakowanie gotowych towarów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie umieszczanie pustych opakowań na taśmie

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B oraz własnego samochodu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę
  • płatne zamieszkanie w pensjonacie blisko fabryki w cenie 4000 NOK za osobę
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “pr/01/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-baerum/

ID ogłoszenia: 7405a38417770aa1