12,00 € brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 maja 2023 23:15

Do podjęcia aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2 kobiety.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek stołowych;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych przy truskawkach;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz na 2 miesiące;
  • zmotywowanie do pracy;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • odzież i obuwie robocze.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu – 50-60 godzin pracy tygodniowo;
  • wypłatę raz na miesiąc na konto walutowe pracownika;
  • zakwaterowanie w cenie 5,65 € na dzień od osoby.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 13 446 32 95 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00) albo poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-stolowych-dusseldorf-2023/

ID ogłoszenia: 5896477b3db46e12