9 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory sałaty, pomidorów, ogórków Radebeul

  • Miasto lub region: Radebeul
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 czerwca 2017 02:36

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbiorach sałaty, pomidorów, ogórków i kapusty. Zatrudnienie od zaraz w Radebeul na czas określony do 30 października 2017.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru
Miejsce zatrudnienia: Radebeul, Niemcy
Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • ręczne zbieranie warzyw na polu
  • praca przy kapuście, sałacie, pomidorach i ogórkach

Wymagania:

  • wysoka motywacje
  • pracowitość, wydajność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby których hobby jest ogrodnictwo
  • elementarna znajomość warzyw oraz owoców

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • umowę na czas określony do 30 października 2017
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • w cenie 50 euro miesięcznie zorganizowane jest zamieszkanie w 2 osobowych kontenerach
  • odpłatny obiad w dni robocze

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny, dostępny od poniedziałku do piątku od 10 do 16 pod numerem: +49 2173 99 39 144

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-ogorkow-pomidorow-salaty-od-zaraz-radebeul/

ID ogłoszenia: 380594865caad8c5