2300 € brutto/mc

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy magazyn słodyczy od zaraz w Berlinie

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 18:01

Pracodawca z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni słodyczy. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań zgodnie z porządkiem dnia;
  • obowiązki będą zlecane na bieżąco przez przełożonego;
  • zbieranie zamówień, rozliczanie dostaw oraz rozładowywanie produktów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • sprawdzanie dat ważności;
  • obsługiwanie różnych sprzętów itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc za pokój dwuosobowych, a reszta kosztów po stronie pracodawcy – trzeba spełniać warunki wynajmu oraz mieć pełną frekwencję, bo w innej sytuacji są dopłaty;
  • pomoc koordynatora;
  • szkolenie w języku polskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-slodyczy-bez-jezyka-hurtownia-berlin/

ID ogłoszenia: 1260f9726921c95