9,20 GBP brutto/h

Dla par dam pracę w Anglii bez znajomości języka od zaraz pakowanie ciastek Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 29 maja 2019 18:21

Propozycja podjęcia od zaraz ciekawej pracy w Anglii przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie dla par pakowaczy z Birmingham także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca wraz z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,20 GBP brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa i powtarzalna praca przy taśmie;
  • zadanie polega na układaniu ciastek w stosy po 12 albo 18 sztuk, a następnie na wkładaniu ich do maszyny pakującej;
  • po przeszkoleniu jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługiwania maszyny.

Wymagania:

  • jedna osoba na grupę musi znać przynajmniej podstawy języka, co pozwoli na komunikację z przełożonymi;
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej;
  • mile widziana będzie znajomość systemu HACCP;
  • dostępność od zaraz na najbliższe pół roku;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • pozytywne nastawienie;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę tymczasową na podstawie umowy z agencją pośrednictwa;
  • darmowe zakwaterowanie, a dla par osobne pokoje;
  • atrakcyjne wynagrodzenie co tydzień na koncie walutowym;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod adresem:

uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „produkcja ciastek Birmingham 06/2019”.

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-birmingham-2019/

ID ogłoszenia: 3345cee5ada2fe8c