18 500 CZK brutto/mc

Dla par na produkcji elektroniki bez języka praca w Czechach od zaraz Brno

  • Miasto lub region: Brno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 23 marca 2020 18:37

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla par na produkcji elektroniki. Zatrudnienie w Brnie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 18 500 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie montował i przeprowadzał wizualną kontrolę elementów elektronicznych;
  • praca na produkcji przy montowaniu komputerów oraz serwerów;
  • praca także dla kobiet i par.

Wymagania:

  • zręczność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • chęć wykonywania pracy na stojąco.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • system dwuzmianowy;
  • pracę przez trzy dni w tygodniu, czyli niedziela, poniedziałek i wtorek albo środa, czwartek i piątek;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bonus za ilościowe wyniki w pracy w wysokości 1500 CZK netto;
  • za przepracowany miesiąc bez absencji możliwość otrzymania dodatku w wysokości 2000 CZK brutto;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 1500 CZK raz na tydzień;
  • przeciętne zarobki netto to 17 500 CZK, czyli 3050 CZK netto;
  • darmowe zakwaterowanie oraz transport do pracy;
  • 20 dni urlopu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin po okresie próbnym;
  • bony żywnościowe w cenie 80 CZK, z czego 55% opłaca pracodawca.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: izabela.krawczyk@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 533 608 709

Źródło: https://pracujnaprodukcji.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-czechy-praca-dla-par-na-produkcji-elektroniki-od-zaraz-brno/

ID ogłoszenia: 3875e78eb28e1b42