8,60 GBP/h brutto

Dla par praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Sheffield

  • Miasto lub region: Sheffield
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 00:12

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w Sheffield dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii dla par przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Sheffield, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca roku, następnie możliwość przedłużenia na rok 2018

Liczba wakatów: 6

Wynagrodzenie: 8,60 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie będzie polegała na pakowaniu sera krojonego
  • pracownicy mogą zostać przydzieleni po wcześniejszym szkoleniu do obsługi maszyn pakujących

Wymagania:

  • gotowość do przestrzegania surowych norm BHP przy pracy z żywnością
  • posiadanie doświadczenia w pracy z artykułami żywnościowymi
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • brak uzależnień
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz premie za wydajność
  • płatne zamieszkanie w cenie 50 GBP tygodniowo od osoby lub 80 za parę
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • szansę na stałe zatrudnienie z podwyżką

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem pakowanie sera Sheffield 11/2017.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-sera-bez-jezyka-w-sheffield-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1885a0b49c3d8e6f