1945 Eur brutto/mc

Dla par praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Köln 2020

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 18:55

Przy pakowaniu kawy potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie tymczasowe 2020 w Kolonii dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1945 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy zbieraniu oraz ręcznym pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą;
  • składanie pudełek, wkładanie wypełnienie do nich. zamykanie i foliowanie

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • energiczność;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zdyscyplinowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony;
  • pełny etat;
  • możliwość skorzystania z urlopu;
  • ubezpieczenie pracownika oraz jego rodziny;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym albo możliwość samodzielnego zorganizowania sobie zamieszkania;
  • dodatki, np. premie za wydajność.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia styczeń_20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowanie-kawy-od-zaraz-2020-koln/

ID ogłoszenia: 2265e17481a5ac4a