7,50 GBP/h brutto

Fizyczna praca Anglia od zaraz roznoszenie ulotek bez znajomości języka Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 maja 2018 00:58

Aktualna oferta zatrudnienia dla 4 studentów bez znajomości języka angielskiego. Od zaraz fizyczna praca w Anglii przy roznoszeniu ulotek na terenie Londynu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Płaca: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie roznoszenie ulotek na terenie Londynu z pomocą mapki oraz smartfona
  • pracownik będzie pokonywał dystans około 10-15 km dziennie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy do końca września
  • uczciwość i pracowitość
  • brak uzależnień
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na uczciwych warunkach
  • zagwarantowany atrakcyjny kurs wymiany walut
  • dobre wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto pracownika
  • darmowe miejsce do zamieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do przesyłanie zgłoszeń z tytułem „Ulotki Londyn 05/18″ na adres:

red.dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-roznoszenie-ulotek-londyn/

ID ogłoszenia: 7445af5efa27a2a5