12,84 brutto €/h

Dla par fizyczna praca Niemcy od zaraz bez języka w sklepie przy wykładaniu towaru Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 października 2019 19:40

Pracodawca z Berlina szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie w sklepie bez języka dla par. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykładanie produktów na półki sklepowe;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości produktów, wycierał regały, aktualizował ceny, wykładał produkty promocyjne oraz przygotowywał ekspozycje;
  • dodatkowo regularne przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • samodzielność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • własny samochód na wyjazd;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • solidne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com wraz z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a4/10/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-wykladanie-towaru-berlin/

ID ogłoszenia: 1035da46a1395d9e