13,50 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka na auto-myjni od zaraz Monachium

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lutego 2018 22:47

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy na ręcznej myjni samochodowej z Monachium, działającej na podziemnym parkingu centrum handlowego.

Stanowisko: pracownik fizyczny na myjni

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w myjni samochodowej znajdującej się na parkingu podziemnym centrum handlowego
  • zadaniem pracownika będzie kompleksowe sprzątanie i mycie aut klientów
  • czynności będą wykonywane z użyciem profesjonalnych sprzętów oraz preparatów

Wymagania:

  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zamieszkanie w 2-pokojowym mieszkaniu za 260 euro miesięcznie
  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie konsultanta
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • dużą liczbę godzin pracy
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-recznej-monachium/

ID ogłoszenia: 6575a80a2da379cc