9,50 GBP brutto/h

Na produkcji batonów czekoladowych od zaraz Anglia praca 2019 bez języka Nottingham UK

  • Miasto lub region: Nottingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 8 czerwca 2019 03:27

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Anglii na produkcji batonów czekoladowych. Oferta 2019 z Nottingham bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nottingham.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na linii produkcyjnej w fabryce na produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym;
  • obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie oraz paletowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na minimum 4 miesiące;
  • miele widziane osoby z doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość i uczciwość;
  • zaletą będzie znajomość angielskiego, ale nie jest on wymagany;
  • bez nałogów.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w cenie 35 GBP na tydzień od osoby;
  • pracę na 6 miesięcy z możliwością jej przedłużenia;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są płatne ekstra;
  • pomoc w kwestiach formalnych dla osób, które jadą po raz pierwszy do UK.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres:

oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem: „produkcja batonów Nottingham 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-na-produkcji-batonow-czekoladowych-bez-jezyka-nottingham-2019/

ID ogłoszenia: 2695cfa5435c1171