186 NOK brutto/h

Na produkcji detergentów dla par od zaraz praca Norwegia bez języka 2019 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2019 18:24

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na produkcji detergentów. Ogłoszenie 2019 dla par bez znajomości języka we Fredrikstad z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce, gdzie produkuje się detergenty, kostki do prania itp.;
  • dbanie o porządek oraz pakowanie gotowych produktów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • po przeszkoleniu będą przydzielane bardziej szczegółowe zadania związane z obsługa maszyn.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (nie jest konieczna znajomość j. norweskiego);
  • zdyscyplinowanie, pracowitość oraz punktualność;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pracę od zaraz dla par;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • solidnego pracodawcę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pensja zawsze na czas;
  • na miejscu wsparcie opiekuna polskojęzycznego.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/p006/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6545cee541317729