14,00 - 16,50 € brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka magazyn odzieży od zaraz Drezno 2023

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 maja 2023 23:18

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka na magazynie odzieży. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 14,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na podstawie listy;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • sprawdzanie jakości;
  • naklejanie etykiet.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premie i dodatki;
  • stabilną pracę;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieży Drezno 06/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 2256477a235baae3