1750 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca od zaraz na produkcji gotowych dań bez znajomości języka Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:19

Aktualna oferta zatrudnienia w zakładzie z Kolonii na produkcji gotowych posiłków. Praca w Niemczech dostępna dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu wszelkich czynności związanych z przygotowywaniem gotowych dań, także mrożonych – pizze, hamburgery, lasagne
  • obowiązki wykonywane są w specjalnym ubraniu ochronnym, z uwzględnieniem surowych zasad BHP
  • osoba zatrudniona dba o przygotowanie składników, zachowanie ciągłości produkcji, odpowiednie ustawienie maszyn, a także kontroluje jakość produktów

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • zaangażowanie i poważne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z perspektywą przejścia na stałą umowę
  • płatne mieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie plus media
  • ubrania robocze
  • wsparcie koordynatora z Polski
  • szkolenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z cv, z opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Pracownik na produkcji dań mrożonych, Kolonia”. W wiadomości prosimy umieścić klauzulę – zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-kolonii-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 21757ed323c7e51e

2 komentarze na “Niemcy praca od zaraz na produkcji gotowych dań bez znajomości języka Kolonia”

  1. Dzień dobry. Jestem zainteresowany oferta wraz z grupą 4osobowa

  2. Jestem zainteresowany powyzsza oferta. W przypadku wybrania mojej osoby zostawiam numer kontaktowy 0048 727 780 792.