8,85 GBP brutto/h

Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka przy pakowaniu perfum dla par w Londynie

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 20:21

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie tymczasowe w Londynie dla par pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się rozpakowywaniem kartonów z perfumami, a następnie będzie zrywał etykiety i znowu pakował, naklejał etykiety oraz zakładał zabezpieczenia antykradzieżowe, a także foliował.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobry wzrok;
  • szybkość;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy pakowaniu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową;
  • zatrudnienie również dla par;
  • odpłatne zakwaterowanie – 50 GBP na tydzień od osoby albo 80 GBP na tydzień od pary;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie przy formalnościach praz przy zakładaniu konta bankowego w UK.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „pakowanie perfum Londyn 07/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 6765f0727eecfee8