8,50-10/h GBP brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka na magazynie AGD Milton Keynes

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 10 października 2017 22:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z AGD. Chętnie zatrudnimy 2 Polaków bez znajomości języka w hurtowni z Milton Keynes przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Milton Keynes, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 8,50 do 10 GBP za godzinę brutto w zależności od doświadczenia oraz poziomu języka

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu zamówień na palety za pomocą wózka ręcznego
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek dostaw oraz rozmieszczanie towarów na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem paczek do wysłania

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • dobre nastawienie
  • status osoby niekaranej
  • brak problemów ze zdrowiem
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • pracę w Anglii za pośrednictwem agencji
  • dobre zarobki
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • płatne zakwaterowanie w apartamentach za 60 GBP tygodniowo
  • dodatkowo płatne nadgodziny oraz noce

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

ukemployment@europe.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-agd-bez-znajomosci-jezyka-w-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 6459d7c8e75f94d