30194 CZK + premie

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na produkcji foteli samochodowych Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 6 marca 2019 00:05

Potrzebni pracownicy do pracy w Czechach przy produkcji-montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie w Mladzie Boleslav bez znajomości języka. Oferta od zaraz i z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 30 194 CZK + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie z dostępną instrukcją;
  • obsługiwanie pras montażu metalowego stelaża fotela;
  • nakładanie tapicerki, gdzie ważne znaczenie ma zachowanie najwyższej jakości pracy bez żadnych uszkodzeń;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • praca na pełen etat, na 3 zmiany, również w weekendy;
  • pracownik będzie podlegał pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 6 miesięcy;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • dokładne i skrupulatne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • legalną pracę na pełen etat;
  • zarówno transport w Pradze, jak i zakwaterowanie są bezpłatne;
  • pakiet szkoleń, które pozwolą na podwyższenie kwalifikacji;
  • 20 dni urlopu, a do tego dodatkowe płatne 5 dni;
  • opiekę specjalistów, koordynatorów i tłumaczy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bony żywnościowe 80 CZK za każdy dzień pracy, które wydawane są do wypłaty;
  • masaż w pracy;
  • bonus letni, a także zimowy, czyli od 20% do 100% średniego wynagrodzenia pracownika , który dostępny ejst dwa razy do roku.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: anna.stanik@manuvia.pl

Można zgłaszać się również pod numerem telefonu: +48 537 601 612.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-czechy-praca-na-produkcji-montazu-foteli-samochodowych-od-zaraz-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 3665c7d309fbabd6