od 25000 CZK brutto

Od zaraz dla par praca Czechy 2019 bez znajomości języka pakowanie żywności Bzenec

  • Miasto lub region: Bzenec
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 17:58

Dla par, bez znajomości języka, praca w Czechach przy pakowaniu produktów spożywczych. Oferta 2019 aktualna od zaraz i z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie. Pracodawca z Bzenec daje możliwość zdobycia doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bzenec.

Wynagrodzenie: od 25000 CZK  brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca stojąca, którą wykonuje się przy taśmie produkcyjnej;
  • pracodawca zapewnia specjalne ubrania, w których pracuje się, bo jest to praca w wilgotnym otoczeniu, gdzie na warzywa skierowane są natryski;
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym po 8 godzin, a do tego nadgodziny (od poniedziałku do piątku);
  • praca z wykorzystaniem różnych maszyn.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • samodzielny dojazd do Czech, ale potem pracodawca zwraca koszty dojazdu;
  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna;
  • chęci do pracy;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • szkolenie pracownicze;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie darmowe w pokojach dwuosobowych;
  • czeską umowę;
  • zdobywanie doświadczenia;
  • dodatki do posiłków w miejscu pracy;
  • po przepracowaniu tygodnia możliwość wzięcia zaliczki, a po przepracowaniu miesiąca zwrot kosztów dojazdu do Czech.

Aplikacja:

Aplikacje można składać pod numerem telefonu: +48 570935868 albo pod adresem: infor@workprofi.eu

Źródło: pracadlapolakow.eu

ID ogłoszenia: 5305c4ddb55199f6