136 DKK brutto na godz.

Od zaraz dla par praca Dania na produkcji zabawek bez znajomości języka Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 23 marca 2019 20:41

Ciekawa oferta pracy w Danii na produkcji zabawek bez znajomości języka. Ogłoszenie dla par aktualne od zaraz w Odense z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 136 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne składanie zabawek;
  • zadaniem pracownika będzie montowanie elementów, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych już zabawek;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i rzetelne wypełnianie swoich obowiązków;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania się;
  • jest możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka duńskiego;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • stałą umowę o pracę;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3500 DKK miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

Sikker2019@execs.com z podaniem odpowiedniego tytułu wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/17/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-danii-dla-par-przy-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-odense/

ID ogłoszenia: 8835c96882b12d92