120-140 DKK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Dania bez języka przy sortowaniu paczek Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 19:53

Potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kopenhadze przy sortowaniu paczek dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 120 – 140 DKK brutto  na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu paczek na magazynie firmy logistycznej;
  • praca na hali przy taśmociągu;
  • rozładowywanie przesyłek, zabezpieczanie ich, przesortowanie oraz ponowne załadowanie.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • dobre zdrowie;
  • szybkie tempo pracy.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności;
  • duńską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • odprowadzanie składek;
  • możliwość skorzystania z urlopu;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/63/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-od-zaraz-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 6265decb7f93a623