126,50 DKK brutto/h

Od zaraz na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Dania praca w Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 19:02

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Danii na magazynie hurtowni z odzieżą. Zatrudnienie od zaraz w Odense dla magazynierów z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 126,50 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał prace pomocnicze;
  • do zadań będzie należało: obsługiwanie systemu komputerowego, rozładowywanie dostaw oraz kontrolowanie ich zgodności z listą, rozkładanie odzieży w obrębie magazynu, a także kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem i przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 DKK na mc od osoby;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • możliwość rozwoju;
  • próbną duńską umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail: sikker2020@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/43/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-dania-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-w-odense/

ID ogłoszenia: 735f43b3662f509