2400 € brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca dla par na magazynie słodyczy bez znajomości języka w Berlinie

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 15 września 2022 23:33

Hurtownia słodyczy poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez języka na magazynie. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2400 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • zadaniem będzie pakowanie oraz kompletowanie zamówień;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy oraz rozładowywał towar;
  • rozliczanie zwrotów;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • wystawianie dokumentów itp.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na magazynie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • energiczność;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary albo 200 € na mc od osoby;
  • pracę w systemie na 3 zmiany.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-od-zaraz-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 1456323952d809d6