3400 Eur brutto mc

Od zaraz Niemcy praca przy testowaniu leków bez znajomości języka Monachium

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 20:13

Przy testowaniu leków potrzebne osoby do pracy w Niemczech aktualnej od zaraz. Ogłoszenie bez znajomości języka w Monachium z zakwaterowaniem bezpłatnym w czterogwiazdkowym pensjonacie.

Stanowisko: tester leków.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 3400 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw osoba zakwalifikowana przechodzi badania i jest przydzielana do odpowiedniej grupy badawczej;
  • obowiązkiem jest systematyczne branie leków oraz dokładne wypełnianie ankiet i wykonywanie różnych testów, np. sprawnościowych;
  • obowiązki zajmują mniej więcej do 3 – 4 godzin, a reszta czasu jest wolna.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu na 6 miesięcy, ale bez możliwości powrotu na Wielkanoc;
  • dobre zdrowie;
  • dokładne wypełnianie swoich zadań;
  • dużym atutem będzie znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • stały dostęp do opieki wykwalifikowanej kadry medycznej oraz opiekuna polskojęzycznego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w czterogwiazdkowym pensjonacie;
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelu, czyli sauna, basen, piłkarzyki, siłownia;
  • umowę o pracę na pół roku z klauzulą poufności (trzeba wziąć pod uwagę, że nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju).

Aplikacja:

Należy powiadomić o wszystkich schorzeniach.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: testmedical@tech-center.com w tytule proszę napisać “Testy kwiecień 2019 + Nazwisko i Imię”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-testowaniu-lekow-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 435cae192c75c64

ilość wszystkich wyświetleń: 199, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca przy testowaniu leków bez znajomości języka Monachium”

  1. Witam! Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Jeśli tak, jestem nim zainteresowany.