2600-3500 PLN brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka na magazynie części samochodowych Bogumin

  • Miasto lub region: Bogumin
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 4 marca 2021 19:59

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Czechach na magazynie części samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w Boguminie dla dyspozycyjnych magazynierów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bogumin.

Wynagrodzenie: 2600 – 3500 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie sklepu internetowego, który sprzedaje części zamienne do samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli;
  • przygotowywanie i kompletowanie zamówień internetowych;
  • pracownik będzie sprawdzał stany magazynowe, a także przyjmował towary na magazyn i przygotowywał paczki do wysłania.

Wymagania:

  • odpowiedzialność, rzetelność, efektywność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka czeskiego.

Oferujemy:

  • praca także dla kobiet oraz emerytów i rencistów;
  • praca również dla osób z Ukrainy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 004 207 754 68 023

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-czechach-od-zaraz-magazyn-czesci-samochodowch-bogumin/

ID ogłoszenia: 1396040fdf9af5c1