3700-4300 PLN netto/mc

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez znajomości języka na produkcji rowerów Koprivnice

  • Miasto lub region: Koprivnice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2022 19:46

Dla pracowników produkcji możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Czechach 2022. Zatrudnienie od zaraz w Koprivnicach na produkcji rowerów przy montażu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Koprivnice.

Wynagrodzenie: 3700 – 4300 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet na jednej zmianie od godziny 5.45 (wolne weekendy);
  • zadaniem będzie wykonywanie prac przy produkcji rowerów.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy w Czechach od zaraz;
  • zręczność;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na dłużej;
  • czeską umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowy transport do pracy;
  • dodatek do posiłków;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Czechach mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 796 699 461

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-produkcja-rowerow-od-zaraz-fabryka-koprivnice/

ID ogłoszenia: 1736255a08d64599