9,000.00

Od zaraz oferta pracy w Niemczech jako operator wózka widłowego w Cölbe

  • Miasto lub region: Cölbe
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 marca 2022 00:35

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Cölbe od zaraz poszukuje chętnych operatorów wózków widłowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech na magazynie.

Agencja Pracy S&A sp. z o.o. dla naszego niemieckiego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
📌 Miejsce pracy: Cölbe okolice Marburg środkowe Niemcy

✅ Zadania na stanowisku:
◾ Załadunek i rozładunek linii z towarami krótkimi (2500-5100 mm) za pomocą ładowarki bocznej
6ton.
◾ Usuwanie wyrobów gotowych z systemów i ich składowania (do 14000 mm) za pomocą układarki
bocznej 6ton
◾ Rozładunek i załadunek ciężarówek
◾ Samodzielne czyszczenie i lekka konserwacja wózka widłowego (uzupełnianie oleju i wody,
smarowanie)
◾ Obsługa skanera
◾ Pakowanie towaru/prace komisjonerskie

✅ Wymagania:
◾doświadczenie w zawodzie
◾ Uprawnienia na wózki wysokiego składowania
◾ j.polski /niemiecki A2
◾ mile widziany własny samochód (dodatek paliwowy)

✅ Oferujemy:

◾ stawka godzinowa 14 €
◾ zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
◾ Praca w systemie 3 zmianowym, 8 h

Możliwość rozpoczęcia pracy – kwiecień

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel 881 558 191 lub/i przesłanie CV na ardes mailowy i.gomes@apt-trion.pl z zamieszczoną klauzulą :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

ID ogłoszenia: 996239aaff41a3a

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 225, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IzabelaGdS
  • Zarejestrowany od: 22 marca 2022

Inne przedmioty dodane przez IzabelaGdS

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IzabelaGdS »