8,65 GBP/h brutto

Od zaraz pakowanie słodyczy 2017 Anglia praca bez znajomości języka Coventry UK

  • Miasto lub region: Coventry
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2017 20:53

Propozycja podjęcia pracy w Anglii 2017 przy pakowaniu słodyczy. Możliwość zatrudnienia od zaraz w firmie z Coventry dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Coventry, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 8,65 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem słodyczy oraz zestawów promocyjnych na magazynie dystrybucyjnym

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • elastyczność i otwartość
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie na dobrych warunkach w innowacyjnym zakładzie
  • zarobki wypłacane terminowo raz w tygodniu
  • miłą i przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: słodycze Coventry 08/2017

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-w-coventry/

ID ogłoszenia: 8895984851ef1777