60 DKK/h brutto + dodatki

Od zaraz praca w Danii 2017 przy sprzątaniu bez znajomości języka Østermarie/Bronholm

  • Miasto lub region: Østermarie
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 12:34

Oferta pracy w Danii 2017 dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia za granicą przy sprzątaniu. Ogłoszenie aktualne od zaraz, bez znajomości języka w Østermarie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Liczba miejsc do obsadzenia: 1
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: wieś Østermarie na wyspie Bornholm
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 60 DKK na godzinę pracy brutto plus 12,5% dodatku na feriepenge

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań fizycznych polegających na dokładnym i sumiennym sprzątaniu powierzonych obiektów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pozostania na miejscu do końca września br.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • posiadanie własnego stroju do pracy

Zapewniamy:

  • pracę na czas określony od zaraz do końca września 2017
  • stałe godziny pracy od 8 do 16 od poniedziałku do piątku, czasem również pracujące weekendy
  • na miejscu pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 5000 DKK od osoby tygodniowo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • pl@balticworkforce.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26klca/

ID ogłoszenia: 84659648aac4ad16