8,70 euro brutto/h

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Nieuw Vennep produkcja sosów

  • Miasto lub region: Nieuw Vennep
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 21:18

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz w fabryce na produkcji sosów. Zatrudnienie w Nieuw Vennep dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy ważeniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Nieuw Vennep, Holandia

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy

  • Praca produkcyjna w fabryce sosów. Osoba na tym stanowisku zajmuje się ważeniem surowców za pomocą wagi laboratoryjnej, pobieraniu próbek oraz przygotowywaniem sosów zgodnie z recepturą zakładową.
  • Inne prace polegające na np. pakowaniu mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • zależy nam na aplikacjach głównie od kobiet
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • duża samodzielność
  • dokładne wykonywanie powierzonych prac
  • wysoka motywacja
  • energiczność
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na dłużej
  • uczciwe wynagrodzenie plus liczne dodatki, np.: urlopowe, zmianowe lub wakacyjne
  • zapewnione ubezpieczenie oraz miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości z CV na adres: joanna@Holandiajobs.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 790 833 585

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-sosow-nieuw-vennep/

ID ogłoszenia: 309564c8a745f4fc

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Nieuw Vennep produkcja sosów”

  1. witam. Rozumiem że bez znajomości języka, nie ma szans na prace?