10,50 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 maja 2017 03:40

Dam tymczasową pracę w Niemczech na stanowisku pakowacza dla Polaków bez znajomości języka. Oferta z Kolonii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz kawy
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowana i powtarzalna praca polegająca na pakowaniu kawy w zestawy promocyjne
  • pracownik będzie kompletował kawę wraz z kubkiem i umieszczał w kartonowych opakowaniach z przezroczystym frontem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność
  • pracowitość oraz zaangażowanie
  • zręczność
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • darmowy udział za rekrutację i brak opłat za pośrednictwo
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu za darmo
  • pracę do czerwca 2017
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę na czas określony
  • możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

Wiadomość prosimy zatytułować: pakowanie_kawy/05/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-kawy-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 529591a2d3d92dd8