do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa praca Szwecja bez języka w rolnictwie jako dojarz 2020

  • Miasto lub region: Szwecja
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 14 października 2020 18:38

Gospodarstwo rolne szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie w rolnictwie dla Polaków bez języka na stanowisku dojarza. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w rolnictwie;
  • zatrudnienie jako dojarz;
  • pracownik będzie zajmował się mechanicznym dojeniem krów, a także pomaganiem przy wycieleniach oraz karmieniem cielaków itp.;
  • do zadań będzie należało również wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z podstawowym językiem angielskim;
  • doświadczenie w rolnictwie przy krowach, a także w ich udoju mechanicznym;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie wraz z mediami;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

515 302 345 (w godzinach od 15.30 do 20.00), ale też można wysłać wiadomość SMS.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-prace-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-jako-dojarz-rolnictwo-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 9985f87232cded79