do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech ogrodnictwo przy kwiatach bez języka Westfalia

  • Miasto lub region: Westfalia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 listopada 2019 19:50

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków aktualna od zaraz i bez języka. Zatrudnienie sezonowe w ogrodnictwie przy kwiatach. Ogłoszenie z Westfalii z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Westfalia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie;
  • sadzenie oraz przesadzanie cebulek;
  • przygotowywanie kompozycji kwiatowych oraz pakowanie oraz oczyszczanie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • punktualność i pracowitość;
  • zaangażowane wypełnienie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę w dogodnych godzinach;
  • bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonych domkach;
  • darmowy transport do pracy;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w ogrodnictwie mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-jezyka-westfalia-2019/

ID ogłoszenia: 7595dcc204dbdafd